Donderdag 26 september 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 4 VCV DS 2 D2N-KA Johan van Ingen H3 + SR H6
19:30 Switch HS 4 Limes HS 3 H3P-JB Jan Veenstra
19:30 Switch DS 5 Forza Hoogland DS 5 D2G-JB Leon van Wijk
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 USV Protos DS 1 3BD-IC Nevobo
21:30 Switch DM 1 Thor DM 1 DMA-DE Harrald Spooren
21:30 Switch HS 1 Majella HS 1 HPD-GE Nevobo
21:30 Switch HS 5 Go’97 HS 1 H3Q-KA
Mark Westerbeek
Donderdag 3 Oktober 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 4 VollinGo HS 6 H3P-JA Kim Vernooij D5 + SR D6
19:30 Switch HS 6 VCV HS 5 H4K-KL
Martine van Doornmalen
19:30 Switch DM 1 VSTS DM 1 DMA-DG Petra Slabbers
19:30 Switch DS 2 VV Utrecht DS 6 D1G-AJ Marloes Ijff
21:30 Switch HS 2 Timios HS 1 HPC-IB Nevobo
21:30 Switch DS 3 VV Utrecht DS 9 D1H-AJ Eline Kramer
21:30 Switch DS 4 Volleer DS 2 D2N-KL Freeke Porte
21:30 Switch HS 5 Werkhoven HS 1 H3Q-KL Joeren Krikke
Donderdag 10 Oktober 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 2 Sovicos HS 1 HPC-IA Nevobo H5
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 Bende Services Thor DS 2 3BD-IA Nevobo
19:30 Switch DS 5 Prima Donna Kaas Huizen DS 4 D2G-JK
Rolf Schellenberger
21:30 Switch HS 1 Servia HS 2 HPD-GC Nevobo
21:30 Switch HS 4 VTC Woerden HS 6 H3P-JK
Peter Melis
21:30 Switch DS 6 Wilhelmina DS 4 D3I-JK
Bas Willemse
Donderdag 17 Oktober 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 4 Kromme Rijn HS 1 H3P-JL Moniek Jansink H2+SR D3
19:30 Switch DS 4 Cito DS 2 D2N-KI Els Spaargaren
19:30 Switch DS 5 AVV Keistad DS 6 D2G-JL Anke Nicolai
19:30 Switch DS 2 Shot DS 2 D1G-AH
Marlien Hammink
21:30 Switch HS 6 Irene HS 4 H4K-KI
Marjolein v.d. Sterren
21:30 Switch HS 1 Enervo HS 1 HPD-GB Nevobo
21:30 Switch DS 6 Forza Hoogland DS 8 D3I-JD
Charlotte Waskowsky
21:30 Switch HS 3 Jupiter HS 1 H1H-AH Anita Steinmann
Donderdag 24 Oktober 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 1 VCV HS 2 HPD-GK Nevobo D2 + SR D5
19:30 Switch HS 3 Tovo HS 2 H1H-AE Annemarie Meijer
19:30 Switch HS 4 Bevoc HS 2 H3P-JF Donna Blokland
19:30 Switch DS 6 Switch Hooglanderveen DS 3 D3I-JH Sonja Van Ommeren
21:30 Switch HS 6 VOC-Maarssen HS 3 H4K-KA Yolinde Meijers
21:30 Switch HS 5 Taurus HS 6 H3Q-KB Sanne Braaksma
21:30 Switch DS 3 Irene DS 3 D1H-AG Anniek Mulder
21:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 US DS 3 3BD-IL Nevobo
Donderdag 7 November 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 6 Limes DS 7 D3I-JB Marije Jansen H6 + SR D4
19:30 Switch DS 2 OKV DS 1 D1G-AF
Harrald Spooren
19:30 Switch HS 3 VollinGo HS 3 H1H-AF
Fieke Steevens-Cobelens
19:30 Switch HS 5 VIVES HS 6 H3Q-KG
Jordy van Leersum
21:30 Switch HS 4 Jupiter HS 3 H3P-JH Paul Bolks
21:30 Switch DS 5 KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 1 D2G-JH Joris Hoelbeek
21:30 Switch DS 3 Afas-LEOS DS 1 D1H-AF Renske Boot
21:30 Switch HS 2 Punch HS 2 HPC-IL Nevobo
Switch Saturday 23 November
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
12:00 Switch HS 3 Cratos HS 1 H1H-AG Harrald Spooren D5
12:00 Switch HS 5 Shot HS 4 H3Q-KI Ilona Witte
12:00 Switch DS 6 Voleem DS 4 D3I-JF Joeren Krikke
14:00 Switch HS 6 UVV/Sphynx HS 3 H4K-KG Bas Willemse H5
14:00 Switch DS 3 De Hollandse Pot – USV Protos DS 5 D1H-AC
Thijs-jan Veldhuizen
14:00 Switch DS 4 Taurus DS 3 D2N-KG
Rolf Schellenberger
14:00 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 ZVH DS 1 3BD-ID Nevobo
16:00 Switch DS 2 Sovoco DS 2 D1G-AK Marlien Hammink D3
16:00 Switch HS 4 USV Protos HS 5 H3P-JD Anneloes Baan
16:00 Switch DM 1 VOLEVO DM 1 DMA-DF Anita Steinmann
16:00 Switch DS 5 The Smashers DS 1 D2G-JD Iris Kramer
18:00 Switch HS 2 Zovoc HS 1 HPC-IJ Nevobo D6
18:00 Switch HS 1 VV Utrecht HS 4 HPD-GJ Nevobo
Donderdag 28 November 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 5 Keizer Otto-Trivolley DS 2 D2G-JF Martijn Huttenhuis D6 + SR H3
19:30 Switch HS 5 Bourgondië HS 3 H3Q-KE Francine Hanny
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 VIVES DS 1 3BD-IG Nevobo
19:30 Switch DS 2 Majella DS 2 D1G-AD
Cornelis Huizinga
21:30 Switch HS 1 Irene HS 1 HPD-GI Nevobo
21:30 Switch DS 4 Bourgondië DS 1 D2N-KE Sabine den Daas
21:30 Switch HS 2 VIVES HS 2 HPC-IG Nevobo
21:30 Switch DS 3 Majella DS 3 D1H-AD
Remon te Velthuis
Donderdag 12 december 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 3 Enervo DS 1 D1H-AB Lara Bastiaans – van Diermen H4 + SR DM
19:30 Switch HS 1 VCV HS 3 HPD-GL Nevobo
19:30 Switch DS 6 Irene DS 5 D3I-JI Rianne Hop
19:30 Switch HS 2 VollinGo HS 1 HPC-IE Nevobo
21:30 Switch HS 6 USV Protos HS 7 H4K-KC Carlijn Huiskes
21:30 Switch DS 2 Limes DS 2 D1G-AB
Susanne van Leersum
21:30 Switch DS 4 Enervo DS 2 D2N-KC Loeka Custers
21:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 DVC DS 1 3BD-IE Nevobo
Donderdag 19 December 2019
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 VOLEVO DS 1 3BD-IB Nevobo H3
19:30 Switch HS 2 VCS HS 1 HPC-IC Nevobo
Donderdag 16 januari 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
21:30 Switch DS 6 VC Allvo DS 6 D3I-JA Marieke Vis DM
21:30 Switch DS 5 Wilhelmina DS 2 D2G-JA Carlijn Huiskes
21:30 Switch HS 1 NVC HS 2 HPD-GD Nevobo
Donderdag 23 januari 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 3 Irene HS 3 H1H-AI Stefan Emond D1 + SR H4
19:30 Switch HS 5 Boni HS 2 H3Q-KJ Pelle Wielinga
19:30 Switch DS 3 Shot DS 1 D1H-AI Frits Flesch
21:30 Switch HS 6 VV Utrecht HS 10 H4K-KJ Koert de Keijzer
21:30 Switch DS 4 VV Utrecht DS 10 D2N-KJ Ronald Crombag
21:30 Switch DS 2 VV Utrecht DS 8 D1G-AI Michiel Verhaar
21:30 Switch DM 1 Cito DM 1 DMA-DB Alex Drapers
Donderdag 6 februari 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 4 Boni DS 1 D2N-KH Iris Kramer D3 + SR H3
19:30 Switch HS 6 Boni HS 4 H4K-KH Mieke Kamphuis
19:30 Switch HS 4 VSTS HS 2 H3P-JI Stefan Leijnen
19:30 Switch DM 1 VV Utrecht DM 1 DMA-DH
Martijn Huttenhuis
21:30 Switch HS 5 Jupiter HS 2 H3Q-KH
Wouter van Berkel
21:30 Switch DS 5 Irene DS 4 D2G-JI
Wieke van Vuuren
21:30 Switch DS 2 Jupiter DS 1 D1G-AG Stijn Kieft
Donderdag 20 februari 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 3 VV Utrecht HS 6 H1H-AJ Savannah van Dijk D4 + SR H4
19:30 Switch HS 6 Univé-LVV HS 2 H4K-KB Jasper Beimans
19:30 Switch HS 5 Servia HS 4 H3Q-KC Ronald Crombag
19:30 Switch DS 2 Go’97 DS 1 D1G-AE Renate Gommer
21:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 3BD-IK Nevobo
21:30 Switch DM 1 Limes DM 1 DMA-DC Tessa Buikema
21:30 Switch DS 6 Enervo DS 3 D3I-JC Albert Pansier
Donderdag 27 februari 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 2 Aspasia HS 1 HPC-IK Nevobo D2 + SR H5
19:30 Switch DS 3 VV Utrecht DS 7 D1H-AK
Stephan van der Feest
19:30 Switch DS 6 Afas-LEOS DS 3 D3I-JG Hester Ramaker
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 VollinGo DS 2 3BD-IJ Nevobo
21:30 Switch HS 3 VV Utrecht HS 8 H1H-AK
Thijs-jan Veldhuizen
21:30 Switch DS 4 VTC Woerden DS 6 D2N-KF
Annemarie Meijer
21:30 Switch HS 1 VOC-Maarssen HS 1 HPD-GA Nevobo
21:30 Switch HS 4 Tovo HS 5 H3P-JE
Peter Melis
Donderdag 12 maart 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 6 VIVES HS 7 H4K-KF Jenycke van der Maten H1 + SR D2
19:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 VSTS DS 1 3BD-IH Nevobo
19:30 Switch DS 5 Voleem DS 3 D2G-JG Anniek Mulder
19:30 Switch HS 4 Timios HS 4 H3P-JG
Hester Ramaker
21:30 Switch HS 2 VVV Delta HS 1 HPC-IH Nevobo
21:30 Switch HS 5 Bevoc HS 3 H3Q-KF Sanne Braaksma
21:30 Switch DM 1 Castellum DM 1 DMA-DA Jenycke van der Maten
21:30 Switch DS 3 Tovo DS 2 D1H-AE Auke Haring
Donderdag 26 maart 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 4 USV Protos DS 7 D2N-KD Sabine den Daas H4 + SR D6
19:30 Switch HS 3 USV Protos HS 3 H1H-AC
Stefan Emond
19:30 Switch HS 2 Inter Rijswijk HS 4 HPC-IF Nevobo
19:30 Switch HS 5 USV Protos HS 6 H3Q-KD Robin Leinarts
21:30 Fietsbezorgd.nl Switch DS 1 Inter Rijswijk DS 2 3BD-IF Nevobo
21:30 Switch DS 2 Oberon DS 1 D1G-AC Freeke Porte
21:30 Switch HS 6 Musketiers HS 1 H4K-KD Heleen Rosken
21:30 Switch DS 5 Gemini S DS 3 D2G-JE
Pelle Wielinga
Donderdag 9 april 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 3 NVC HS 3 H1H-AB Savannah van Dijk D4
21:30 Switch HS 1 KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg HS 1 HPD-GH Nevobo
Donderdag 16 april 2020
Tijd Team Thuis Team Uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 1 Taurus HS 3 HPD-GF Nevobo H6 + SR H5
19:30 Switch DS 4 VOC-Maarssen DS 2 D2N-KB
Geert van der Veen
19:30 Switch DS 2 VIVES DS 3 D1G-AL
Stephan van der Feest
19:30 Switch DS 5 Switch Hooglanderveen DS 2 D2G-JC Eline Kramer
21:30 Switch HS 2 Kalinko HS 1 HPC-ID Nevobo
21:30 Switch HS 3 Volleer HS 1 H1H-AL Auke Haring
21:30 Switch DS 3 Volleer DS 1 D1H-AL Johan van Ingen
21:30 Switch HS 4 Serve’72 HS 1 H3P-JC Geert Rozema