Donderdag 21 September 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Heren 1
19:30 V2
19:30 V3 Heren 5 - Cito HS 2
19:30 V3 Dames 3 - Jupiter DS 2
19:30 V4 Dames 7 - UVV/Sphynx DS 5
21:30 V1 Heren 1
21:30 V2 Dames 6 - Switch Hooglanderveen DS 4
21:30 V3
21:30 V4 Heren 3 - Cito HS 1

Donderdag 28 September 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 4 - Majella DS 3 Pieter (HS 3)
Heren 3
19:30 V2 Heren 1 - Volleybaldingen.nl / Servia HS 1 Nevobo
Maarten (HS 3)
19:30 V3 Dames 2 - Shot DS 1 Nevobo
19:30 V4
21:30 V1 Heren 3
21:30 V2
21:30 V3 Heren 2 - Tovo HS 2 Ronald (HS 3)
21:30 V3 Heren 4 - Majella HS 3 Pieter (HS 3)
21:30 V4

Donderdag 5 Oktober 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 2
19:30 V2 Dames 1 - VollinGo DS 2 Nevobo
Nevobo
19:30 V3 Dames 6 - Werkhoven DS 1 Tim (HS 2)
19:30 V4 Heren 5 - Volleer HS 2 Hester (DS 2)
19:30 V4 Dames 3 - VTC Woerden DS 3 Annemarie (DS 2)
21:30 V1 Dames 5 - Switch Hooglanderveen DS 3 Edwin (HS 2)
Dames 2
21:30 V2 Heren 1 - Almere Buiten HS 1 Nevobo
Cintha (DS 2)
21:30 V3 Heren 3 - VIVES HS 5 Kim (DS 2)
21:30 V4

Zaterdag 21 Oktober 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
12:00 V1 Dames 4
12:00 V2 Heren 2 - Shot HS 2 Savannah (DS 4)
12:00 V2 Dames 2 - Recruit a Student - USV Protos DS 3 Nevobo
12:00 V3
12:00 V4 Dames 3 - DVC DS 2 Karin (DS 4)
14:00 V1 Heren 4
14:00 V2 Dames 7 - Bevoc DS 3 Raphael (HS 4)
14:00 V3 Dames 5 - Go'97 DS 1 Rolf (HS 4)
14:00 V3 Heren 1 - Gemini S HS 2 Nevobo
Michiel (HS 4)
14:00 V4
16:00 V1 Heren 3 - VV Utrecht HS 7 Charlotte (DS 3)
Dames 3
16:00 V2
16:00 V3 Heren 4 - Servia HS 4 Jolijn (DS 3)
16:00 V4 Dames 4 - AVV Keistad DS 4 Anke (DS 3)

Donderdag 2 November 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 2 - Majella DS 1 Nevobo
Heren 5
19:30 V2 Heren 2 - USV Protos HS 4 Geert (HS 5)
19:30 V3 Dames 7 - Enervo DS 2 Thomas (HS 5)
19:30 V4
21:30 V1 Heren 5
21:30 V2
21:30 V3 Dames 4 - Go'97 DS 1 Johan (HS 5)
21:30 V4

Donderdag 9 November 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 2 - VTC Woerden DS 2 Nevobo
Heren 2
19:30 V2 Dames 5 - Dames 4 Tim (HS 2)
19:30 V3
19:30 V4
21:30 V1 Heren 2
21:30 V2
21:30 V3 Dames 3 - Tovo DS 2 Luuk (HS 2)
21:30 V4 Dames 6 - Majella DS 4 Martijn (HS 2)
21:30 V4 Heren 1 - Forkliftoccasion.com VIVES HS 2 Nevobo
Edwin (HS 2)
21:30 V4 Dames 1 - Villa Dorrestein ZVH DS 1 Nevobo
Nevobo

Donderdag 16 November 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Heren 2 - Boni HS 1 Lois (DS 5)
Dames 5
19:30 V2 Heren 5 - NVC HS 2 Kim (DS 5)
19:30 V2 Dames 1 - VV Utrecht DS 3 Nevobo
Nevobo
19:30 V3
19:30 V4 Heren 4 - Jupiter HS 2 Bo (DS 5)
21:30 V1 Dames 5
21:30 V2
21:30 V3 Dames 4 - Boni DS 2 Britt (DS 5)
21:30 V3 Heren 3 - VC Houten HS 1 Lieke (DS 5)
21:30 V4 Dames 7 - Boni DS 6 Emma (DS 5)

Donderdag 23 November 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Heren 4
19:30 V2
19:30 V3 Heren 1 - ODIS HS 1 Nevobo
Thijs-jan (HS 4)
19:30 V3 Dames 6 - Bevoc DS 1 Rolf (HS 4)
19:30 V4
21:30 V1 Dames 5 - Majella DS 3 Geert (HS 4)
Heren 4
21:30 V2 Dames 2 - Limes DS 3 Nevobo
21:30 V3
21:30 V4 Dames 7 - Majella DS 6 Raphael (HS 4)
21:30 V4 Heren 2 - Taurus HS 4 Peter (HS 4)

Donderdag 7 December 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 4 - Wilhelmina DS 1 Marlien (DS 7)
Dames 7
19:30 V2
19:30 V3 Dames 1 - Taurus DS 2 Nevobo
Nevobo
19:30 V4 Dames 3 - VC Houten DS 1 Martine (DS 7)
19:30 V4 Heren 4 - DOS HS 2 Auke (HS 5)
21:30 V1 Dames 7
21:30 V2 Heren 5 - UVV/Sphynx HS 3 Jytte (DS 7)
21:30 V2 Dames 5 - Tovo DS 3 Kim (DS 2)
21:30 V3 Heren 3 - Irene HS 3 Robin (DS 7)
21:30 V4

Donderdag 14 December 2023

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 3
19:30 V2
19:30 V3 Dames 4 - Switch Hooglanderveen DS 3 Moniek (DS 3)
19:30 V3 Dames 2 - Tovo DS 1 Nevobo
19:30 V4 Heren 4 - Servylo HS 1 Meike (DS 1)
20:00 V1 Dames 6 - AFAS-LEOS DS 3 Charlotte (DS 3)
?
20:00 V2
20:00 V3
20:00 V4
21:30 V1 Heren 1 - Sovoco HS 2 Nevobo
Thijs-jan (HS 4)
Dames 3
21:30 V2 Heren 2 - Limes HS 2 Marlien (DS 3)
21:30 V3
21:30 V4 Dames 5 - AVV Keistad DS 4 Anneloes (DS 3)

Donderdag 11 Januari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 1 - Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1 Nevobo
Nevobo
Dames 5
19:30 V2 Dames 6 - Boni DS 4 Mieke (DS 5)
19:30 V3 Heren 5 - Wilhelmina HS 4 Britt (DS 5)
19:30 V4 Dames 3 - Boni DS 1 Isabel (DS 5)
21:30 V1 Heren 3 - Volleer HS 1 Bo (DS 5)
Dames 5
21:30 V2
21:30 V3
21:30 V4

Donderdag 18 Januari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 1 - Inter Rijswijk DS 2
Dames 6
19:30 V2 Heren 2 - VV Utrecht HS 6 Ellemijn (DS 6)
19:30 V3
19:30 V4 Heren 4 - Tovo HS 5 Joris (HS 5)
21:30 V1 Dames 6
21:30 V2
21:30 V3 Dames 4 - Tovo DS 3 Noor (DS 6)
21:30 V3 Dames 2 - Irene DS 1 Nevobo
21:30 V4 Dames 7 - Servia DS 3 Aniek (DS 6)

Donderdag 25 Januari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 1 - Limes DS 2 Nevobo
Nevobo
Heren 2
19:30 V2 Heren 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 3 Nevobo
Edwin (HS 2)
19:30 V3 Dames 5 - Boni DS 2 Eline (DS 7)
19:30 V3 Heren 3 - Forza Hoogland HS 4 Mark (HS 2)
19:30 V4
21:30 V1 Heren 2
21:30 V2 Dames 3 - VIVES DS 5 Tim (HS 2)
21:30 V3
21:30 V4 Dames 6 - Wilhelmina DS 2 Robin (DS 7)
21:30 V4 Heren 5 - VIVES HS 8 Stefan (HS 2)

Maandag 29 Januari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
20:00 V1 Heren 2 - UVV/Sphynx HS 1 Sanne (DS 4)
Dames 4
20:00 V2 Dames 7 - VC Houten DS 2 Karin (DS 4)
20:00 V3 Heren 3 - Tovo HS 1 Savannah (DS 4)
20:00 V4 Heren 5 - Switch Hooglanderveen HS 4 Imke (DS 4)
19:30 V1 Dames 4
19:30 V2
19:30 V3
19:30 V4

Donderdag 8 Februari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Heren 4
19:30 V2
19:30 V3 Dames 2 - Cito DS 1 Nevobo
19:30 V4 Dames 6 - Go'97 DS 2 Michiel (HS 4)
21:30 V1 Dames 5 - Wilhelmina DS 1 Peter (HS 4)
Heren 4
21:30 V2 Dames 1 - Waterlanders DS 1 Nevobo
Nevobo
21:30 V3
21:30 V4 Heren 5 - AFAS-LEOS HS 2 Geert (HS 4)

Donderdag 29 Februari 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 4 - Dames 5 Ellemijn (DS 6)
Dames 6
19:30 V2 Heren 4 - UVV/Sphynx HS 2 Johan (HS 5)
19:30 V3 Heren 3 - Shot HS 3 Noor (DS 6)
19:30 V4
21:30 V1 Dames 6
21:30 V2
21:30 V3 Heren 1 - Loogman VCH HS 1 Nevobo
Thijs-jan (HS 4)
21:30 V3 Dames 1 - Dosko DS 1 Nevobo
Nevobo
21:30 V4 Heren 2 - Irene HS 2 Ellemijn (DS 6)
21:30 V4 Dames 7 - Boni DS 5 Yolinde (DS 6)

Donderdag 7 Maart 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 2 - VIVES DS 2 Nevobo
Dames 1
19:30 V2
19:30 V3 Dames 5 - Limes DS 5 Chantal (DS 1)
19:30 V4 Dames 6 - Tovo DS 5 Bente (DS 1)
19:30 V4 Heren 1 - Voleem HS 1 Nevobo
Emma (DS 1)
21:30 V1 Heren 4 - Thor HS 3
?
21:30 V2
21:30 V3
21:30 V4

Donderdag 14 Maart 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Dames 7
19:30 V2 Dames 3 - Majella DS 2 Rolf (HS 4)
19:30 V2 Heren 4 - Boni HS 2 Sabine (DS 7)
19:30 V3
19:30 V4 Dames 1 - Eetcafé ‘t Centrum Thor DS 1 Nevobo
Nevobo
21:30 V1 Heren 3 - Bosse Jesman Kinderwagens - USV Protos HS 3 Anne (DS 7)
Dames 7
21:30 V2
21:30 V3 Heren 5 - VC Houten HS 2 Heleen (DS 7)
21:30 V4 Dames 4 - VTC Woerden DS 4 Christina (DS 7)

Zaterdag 30 Maart 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
12:00 V1 Heren 3 - Forza Hoogland HS 3 Sanne (DS 4)
Dames 4
12:00 V2 Dames 5 - VTC Woerden DS 4 Karin (DS 4)
12:00 V3
12:00 V4 Dames 6 - UVV/Sphynx DS 2 Savannah (DS 4)
14:00 V1 Dames 2 - Forza Hoogland DS 2 Nevobo
Heren 3
14:00 V1 Dames 1 - Leython DC DS 2 Nevobo
Nevobo
14:00 V2
14:00 V3 Heren 4 - Dosko HS 3 Pelle (HS 3)
14:00 V4 Dames 4 - Limes DS 5 Pieter (HS 3)
16:00 V1 Dames 2
16:00 V2 Dames 7 - Volleer DS 1 Jenycke (DS 2)
16:00 V2 Heren 2 - VIVES HS 4 Annemarie (DS 2)
16:00 V3 Heren 1 - AVV Keistad HS 3 Nevobo
Cintha (DS 2)
16:00 V3 Dames 3 - UVV/Sphynx DS 1 Lieke (DS 2)
16:00 V4

Dinsdag 9 April 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
20:30 V1 Heren 5 - Boni HS 3 Sophie (DS 4)
?
20:30 V2
20:30 V3
20:30 V4

Donderdag 11 April 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 V1 Heren 1 - NVC HS 1 Nevobo
Cintha (DS 2)
Heren 5
19:30 V2 Heren 2 - Majella HS 2 Joris (HS 5)
19:30 V3
19:30 V4 Dames 7 - Tovo DS 6 Jordy (HS 5)
21:30 V1 Heren 5
21:30 V2
21:30 V3 Dames 2 - VV Utrecht DS 5 Nevobo
21:30 V4 Heren 4 - Limes HS 4 Auke (HS 5)

Zaterdag 20 April 2024

Tijd Veld Teams Scheidsrechter Zaalwacht
13:45 V1 ?
13:45 V2
13:45 V3
13:45 V4 Dames 4 - Sovoco DS 3
16:30 V1 ?
16:30 V2 Dames 1 - Armixtos DS 2
16:30 V3
16:30 V4