Welkom op de nieuwe site!

Beste Switchers en andere bezoekers,

Het heeft even geduurd maar eindelijk kunnen we dan met gepaste trots aan jullie de nieuwe website presenteren! De oude website functioneerde nog redelijk, maar was wat betreft lay-out in de tijd van Britney Spears en MSN Messenger blijven hangen. Hoog tijd dus om de website in een nieuw fris jasje te steken! Naast het uiterlijk zijn er ook een boel meer functionaliteiten in de website ingebouwd. Zo kun je op de pagina van je team niet alleen maar zien bij wie je ook alweer in het team zat, maar is het trainingschema, wedstrijdschema en zijn de uitslagen van de Nevobo ook geintegreerd. We hopen in de komende periode nog wat extra functies uit te kunnen rollen. Mocht je vragen of opmerkingen hebben, of zie je een foutje op de nieuwe site laat het ons dan vooral weten via de mail.

Veel plezier op de nieuwe site!

De CommunicaCie