Vanaf morgen beginnen de trainingen weer in Nieuw Welgelegen. Om goed met elkaar de 1,5m afstand te kunnen bewaren, hieronder enkele praktische zaken op een rij:

  • De hal naar de zaal is vrij smal, let dus op tegemoetkomend ‘verkeer’ en passeer elkaar op afstand
  • Kom niet te vroeg voor jouw training, zodat we ons niet ophopen in het smalle stuk voor de velden. Ben je te vroeg, wacht dan beneden totdat jouw training begint
  • In principe zijn de kleedkamers open, maar het heeft de voorkeur dat je al omgekleed naar de sporthal komt. Dit voorkomt drukte in de kleedkamers
  • Blijf na je training niet al te lang hangen bij het veld.
  • Het is niet toegestaan om nog met elkaar iets te gaan drinken. Dus niet in de kleedkamers, sporthal, de centrale hal of iedere andere ruimte in het pand. Daarnaast is het gebruik van alcoholische drankjes absoluut verboden omdat hier geen vergunning voor is.
  • Aangezien er vier teams tegelijk boven trainen en we vier kleedkamers hebben, krijgt ieder team zijn eigen kleedkamer, maximaal 12 personen. Train je aan de linkerkant van de zaal, neem dan met je team een kleedkamer links. Dit betekent dat de heren- en dameskleedkamers niet gescheiden zijn. Maar de richtlijn blijft: kom zoveel mogelijk omgekleed naar de sporthal en douche thuis. Dit geldt voor de teams die boven trainen, maar ook de teams beneden raden wij aan om zoveel mogelijk per team één kleedkamer te gebruiken.

Veel trainplezier!