Dit jaar wordt er op zondag 7 juli een extra dagje beachvolleybal georganiseerd!

Beachvolleybal Utrecht organiseert elk jaar een interne beachvolleybalcompetitie en dit jaar kon de vereniging met de meeste inschrijvingen een gratis toernooi winnen. Helaas heeft Switch die wedstrijd niet gewonnen, maar wel hebben we de troostprijs gewonnen in de loterij onder de overige verenigingen. En wat een troostprijs! We hebben maar liefst 8 velden gewonnen van 12:00 tot 17:00.

Laten we hier een mooie dag van maken! Kom op 7 juli lekker genieten van de (hopelijke) mooi zomer op de beachvelden in Zuilen. Zorg zelf voor een kleedje, snackje en drankje! Introducees zijn welkom!

Datum: Zondag 7 juli
Tijd: 12:00 – 17:00
Kosten: Gratis
Locatie: Sportpark Zuilen: Burgemeester Norbruislaan 680, 3555 EZ Utrecht
Overige: Zelf eten & drinken meenemen