Hierbij willen we je van harte uitnodigen voor een extra Algemene Ledenvergadering van VV Switch op woensdag 27 februari 2019. De vergadering staat in het teken van het TC-beleid. Afgelopen maanden is een werkgroep bezig geweest om het oude beleid onder de loep te nemen en een nieuw beleid op te stellen.

De vergadering zal plaatsvinden in de vergaderzaal naast de kantine (1e verdieping) van sporthal Nieuw Welgelegen. Om 20:00 uur willen we starten met de vergadering, vanaf kwart voor acht is er inloop met koffie en thee. De stukken voor de ALV worden niet meer geprint, zorg dus voor je eigen exemplaren.

Mocht je verhinderd zijn dan heb je de mogelijkheid een team- of verenigingsgenoot te machtigen en zo alsnog gebruik te maken van je stemrecht. Doe dit voorafgaand aan de vergadering door een mail te sturen naar secretaris via secretaris@vvswitch.nl.

De documenten voor de ALV zijn gepubliceerd op de website: http://www.vvswitch.nl/vereniging/documenten