In oktober werd een enquete uitgezet onder verenigingsscheidsrechters om inzicht te krijgen in de wensen rondom het scheidsrechtersschema en om te kijken hoe de kwaliteit en het plezier van scheidsrechters verhoogd kunnen worden. 

Het overgrote deel van de scheidsrechters geeft aan het fluiten als een verplichting te zien en maximaal 1 of 2 wedstrijden per jaar te willen fluiten. Slechts enkele scheidsrechters vinden het leuk om meer wedstrijden te fluiten. 

Men is tevreden over de dingen die switch doet ter ondersteuning van scheidsrechters waarbij de scheidsrechtersbijeenkomst en de persoonlijke benadering erg worden gewaardeerd. Uit de tips die zijn binnengekomen worden de volgende tips meegenomen voor komend seizoen:

1. Af en toe een filmpje of scheidsrechterstip plaatsen op Facebook.

2. Een tweede scheidsrechtersbijeenkomst organiseren in het seizoen waarbij in de zaal wordt geoefend tijdens een oefenwedstrijd.

3. Vaker ervaren scheidsrechters mee laten kijken bij beginnende scheidsrechters om feedback te geven.