Met de grote kans op promotie van D1 en H2 zal de vereniging volgend seizoen meer regioscheidsrechters nodig hebben. Daarom zoekt Switch jou! Vindt jij het geen probleem om op de bok te staan en een bijdrage te leveren binnen de vereniging?  Dan nodigt Switch je uit om de opleiding VS3 te volgen.

Wat houdt deze opleiding in?

De officiële opleiding volgens de Nevobo bestaat uit 3 bijeenkomsten, een verplichte praktijkdag, 6 oefenwedstrijden en het afleggen van een proef van bekwaamheid (PvB). Lees meer info op de Nevobo site

Vindt je dit te intensief? Dan biedt Switch je 2 andere opties:

  1. Meteen een PvB afleggen.
  2. Een avond met een regioscheidsrechter van onze eigen vereniging de kernpunten doornemen en dan een PvB afleggen.

Deze opties maken het een stuk laagdrempeliger om regioscheidsrechter te worden. We zitten om regioscheidsrechters te springen, dus als je interesse hebt of vragen: mail naar scheidsrechterscoordinator@vvswitch.nl.