Ook dit jaar biedt Switch haar leden de mogelijkheid elke donderdagavond te komen beachvolleyballen op de beachvolleybalvelden bij sporthal Zuilen. Vanaf 19:00 uur is de Beachcie aanwezig, we gaan door tot het donker is. De meeste avonden is het vrij spelen en hoef je je niet aan te melden. Introducees zijn ook welkom, aan hen vragen we een bijdrage van 4 euro per keer.

Bij zeer slecht weer kan de Beachcie besluiten het af te gelasten, dit zal via de site worden gecommuniceerd.

Er worden dit jaar weer een aantal activiteiten georganiseerd waarvoor je je moet aanmelden via de site:
6 juni: beachclinic op het Lucas bolwerk
11 augustus: eindtoernooi met barbecue!
Heb je vragen of opmerkingen wat betreft de beachactiviteiten van VV Switch? Spreek dan gerust een van de Beachcieleden aan of mail naar: beach@vvswitch.nl