Beste Switchers,

De beheerders hebben het materialenhok in de blauwe hal opnieuw ingericht en ons gevraagd alle Switchers hierover te informeren.

De materialen van Switch staan vanaf nu aan de rechterzijde van het materialenhok.

Dit geldt voor zowel de palen, de netten als de kasten.

Verzoek is ook enkel de ingang aan de rechterzijde te gebruiken.

(en uitdrukkelijk niet de tussendeur, ook wel nooduitgang genoemd) Bij gebruik van deze tussendeur gaat bij de beheerders een alarm af.

Dat betekent op maandagavond dat we even de tussenwand omhoog moeten schuiven. (iets was het beheer sowieso tot de verantwoordelijkheid van Switch rekende aangezien de basketballers de wand eerder op de avond laten zakken) Mogen wij jullie allemaal vragen dit zorgvuldig te doen en zo de goede naam van Switch bij de gemeente en het beheer in stand te houden?

Het bestuur