Beste Switchers en specifiek H3, D3, D5 en D6,

Aan het begin van het seizoen heeft het bestuur jullie gevraagd zorgvuldig om te gaan met onze materialen. We hebben de aanvoerders gevraagd na de late training de ballen en karren op te ruimen en zorgvuldig de kasten af te sluiten.

Gisteravond na de late training is de kast in de oranje hal niet afgesloten en is er een kar met ballen in de zaal blijven staan. We willen jullie nogmaals verzoeken na elke late training de trainingsballen op te ruimen en de kasten af te sluiten. Daarnaast hebben we de aanvoerders van de laat trainende teams hier persoonlijk op aangesproken. We hopen een gezamenlijk verantwoordelijkheidsgevoel voor onze materialen te creëren. Verlies en beschadiging van materialen komt voor rekening van alle leden via de contributie.