Dit jaar hebben Majella, Switch en TOVO de handen ineen geslagen en organiseren een gezamenlijk beachvolleybaltoernooi bij de Maarsseveense Plassen!

Op zondag 21 juni is strandbad De Maarsseveense Plassen voor ons open. Schrijf je via onderstaande link in en doe mee!

Inschrijven!

 

Programma:

Om 10:00 uur gaan we van start met het ochtendprogramma. Tussen de middag worden de poules opnieuw ingedeeld volgens behaald resultaat. Vervolgens start het middagprogramma. Je kunt je opgeven voor de categorie Heren 2×2 hoog en laag, Dames 2×2 hoog en laag en mix 2×2 hoog en laag (afhankelijk van het aantal inschrijvingen).

Kosten:
De kosten van het toernooi zijn 20 euro per team. Deze bedragen zijn inclusief de entree van het strandbad. Reservespelers betalen 5 euro voor de entree.

Inschrijving:
Door bovenstaand formulier in te vullen, schrijf je je in voor het M.V.P. Beachtoernooi. Je inschrijving is definitief als het verschuldigde bedrag is overgemaakt op rekeningnummer NL04 INGB 0002 3073 84 t.n.v. SV TOVO 67 te Utrecht o.v.v. beachtoernooi 2015 en teamnaam. Je ontvangt na inschrijving een bevestiging met verdere informatie.

De uiterste inschrijfdatum is 14 juni, maaaar…
meld je snel aan, want vol is vol!!

Groetjes van de beachcommissies van Majella, Switch en TOVO