Stichting Volleybal Utrecht is opgericht voor het promoten van de volleybalsport in het algemeen en het organiseren van volleybalactiviteiten (zoals de Toverpottoernooien en Beachvolleybal) in het bijzonder.

Doordat de Stichting de organisatie uitvoert voor alle (Utrechtse) volleyballers / verenigingen is het wenselijk dat alle verenigingen in de één of andere functie vertegenwoordigd zijn binnen de Stichting. De volgende vacatures zijn hiervoor beschikbaar:

Vacatures Stichting Volleybal Utrecht 

Vacature: Secretaris voor het bestuur van Stichting Volleybal Utrecht
Vacature: Verantwoordelijke voor Sponsoring voor het toVerpOT Zaaltoernooi
Vacature: Verantwoordelijke voor Demowedstrijden voor het toVerpOT Zaaltoernooi
Vacature: Verantwoordelijke voor het eindfeest voor het toVerpOT Zaaltoernooi
Vacature: Verantwoordelijke voor verenigingencontact voor het toVerpOT Jeugdtoernooi
Vacature: Algemene vertegenwoordiging van VV Utrecht, Limes en UVV/Sphynx.
Vacature: Algemeen vrijwilligers Beachvolleybal Utrecht

Meer informatie? Vraag het bestuur!