Begin dit jaar pasten en bestelden jullie in groten getale de Switch-lustrumkleding van seizoen ’14-’15. En dat begrijpen we goed, want wat zijn ze mooi hè, die broeken, shirts en vesten… Na het bestellen volgde een radiostilte van onze kant en bleven vele vragen van jullie onbeantwoord. Onze excuses daarvoor.

Inmiddels kunnen we jullie gelukkig wél meer vertellen. Goed nieuws: op dit moment ligt het grootste deel van de kleding bij de drukker. Na ontvangst en goedkeuring van de drukproef worden alle items bedrukt. De verwachting is dat ze over 2 weken klaar zijn (week 12/13).

Helaas is de levering echter nog niet helemaal compleet. De damesvesten maat 38 zijn helaas vertraagd. Deze worden nageleverd en vervolgens zo snel mogelijk bedrukt. We houden jullie op de hoogte over de verwachte datum dat we ze alsnog kunnen overhandigen.

Als je nog vragen hebt over de lustrumkleding, stuur dan een e-mail naar lustrum@vvswitch.nl.

Groeten, de LustrumCie
Christel, Maaike, Marjolein, Martijn, Renate, Simone & Tim