We lopen weer tegen het einde van het seizoen. Dat betekent dat wij van de TC graag willen vooruitkijken naar het volgende seizoen. En die begint natuurlijk met de jaarlijkse inventarisatie van onze leden. Wat vond je van afgelopen seizoen en wat ben je na de zomer van plan? Kortom het is weer tijd voor de TC-enquête!

De enquête vind je hier.

We willen je vragen om deze zo snel mogelijk, maar in ieder geval vóór 6 april, ingevuld te hebben. Op deze manier kunnen wij op tijd kijken waar we mensen kunnen laten meetrainen met hogere teams, of waar we externe meetrainers kunnen gaan inzetten etc.

Ter informatie kun je het TC-beleid vinden op onze site via deze link.

Mocht je willen stoppen of Switched off-lid willen worden, dan is dit aangeven via enquête niet voldoende. Je moet dit schriftelijk doen bij de secretaris Jorien (secretaris@vvswitch.nl). Ook moet je bij haar dan je wedstrijdshirt inleveren.

Alvast bedankt voor je inzet!

Met vriendelijke groet,

Annemiek, Mieke, Anniek, Stefan, Joost, Koert en Wouter van de TC