Een tijd terug hebben wij jullie een enquête  laten invullen over indoor beachen in Zuilen, deze enquête is door bijna 500 mensen ingevuld!

Goed nieuws: de plannen gaan door!

Gaaf hè? De vergunning is bijna rond en de eerste materialen zijn besteld. In The Sport Box komen o.a. twee beachvolleybalvelden, een verwarmde kantine (met dakterras!), toiletten en warme douches. Zoals al eerder aangegeven zijn de velden niet standaard verwarmd, maar tegen extra betaling kunnen wel heaters geplaatst worden. Naast beachvolleybal is de loods ook geschikt voor o.a. Bossaball, zaalhockey en streetball.

Start half maart

Het streven van de initiatiefnemers is om de beachvelden in The Sport Box vanaf half maart optimaal te gebruiken.

Na mate meer bekend wordt over deze faciliteiten zullen we jullie daar ook weer van op de hoogte brengen.

Indoor Beachen met Switch

Vanuit Switch organiseren wij ook nog een indoor beachtoernooi op 22 maart, in de post hieronder staat daar meer over beschreven.

Meedoen? Meld je aan via het online aanmeldformulier.