Beste leden,

“Wat zou het gaaf zijn om in Utrecht in de winter te kunnen beachen!” Dat hebben we een aantal van jullie de afgelopen jaren regelmatig horen zeggen. Al lange tijd wordt gezocht naar een indoorlocatie om het hele jaar te kunnen beachvolleyballen. De kans is aanwezig dat dat deze winter eindelijk gaat lukken!

De beoogde locatie ligt nabij stadion Zuilen, Kidzcity en Central Studios. Om de plannen te concretiseren is echter een goede inschatting nodig van het verwachte gebruik. Daarom willen we je vragen om uiterlijk 15 december 2014 via onderstaande link een enquête in te vullen.

http://www.enquetemaken.be/toonenquete.php?id=205067

Let op: het is belangrijk dat je de enquête zo eerlijk mogelijk invult! Je zit absoluut niet aan de antwoorden vast, maar houd bijvoorbeeld rekening met je zaaltrainingen, wedstrijden en de rest van je week- en weekendplannen. Maak je antwoorden niet mooier dan ze zijn; de initiatiefnemers willen graag een zo realistisch mogelijk beeld van de wensen en behoeften.

We houden jullie op de hoogte van de plannen. Alvast bedankt voor het invullen van de enquête!

Groet,
De Beachcie