Zaterdag 3 mei is het dan zover! Een idee dat al jaren binnen de vereniging speelde wordt tot uitvoering gebracht…Kortom, om te vieren dat de zomer er weer aan komt gaan we “de natuur” een klein beetje in. Het park, zon, spelletjes, drankjes en natuurlijk een BBQ ๐Ÿ™‚

We verzamelen vanaf 16.00 uur in het Whilhelminapark waar de drankjes voor jullie al klaar staan. Op gegeven moment steken we de BBQ aan en worden jullie voorzien van een stukje vlees en alles wat daarbij hoort.Natuurlijk is er mogelijkheid om lekker sportief te zijn en te frisbeeen, jongleren, volleyballen, ….

 

Kom je ook? Voor โ‚ฌ 10,00 p.p. zorgen wij voor het eten en het drinken!
Je kunt je aanmelden tot en met dinsdag 29 april op facebook of viaย axcie@vvswitch.nl

Vergeet niet om een kleedje en je gitaar/voetbal/spel/diabolo/vuurspuwmateriaal/etc mee te nemen ๐Ÿ™‚