Op dit moment zijn alle volleybalverenigingen uit Utrecht bezig met het organiseren van een beachvolleybalcompetitie in de maanden mei en juni in Utrecht. Het is de bedoeling om met teams van 2 of 3 personen een laddercompetetie te spelen op de woensdagavond vanaf 19.00 uur. De locaties waar de beachcompetitie gehouden wordt zijn de beachvelden bij Irene (Bilthoven) en het strand bij de Maarsseveense plassen.

Om deze competitie te realiseren zijn we op zoek naar vrijwilligers die zin hebben mee te helpen met het opbouwen van de velden en de netten. Bij de Maarsseveense plassen moeten deze velden voor 7 toernooiavonden opgezet worden. Het is de bedoeling dat we hiermee rond 18.30 uur beginnen zodat de wedstrijden om 19.00 uur daadwerkelijk van start kunnen gaan. Ter vergoeding kun je je gratis inschrijven voor het toernooi.

Wil jij ons helpen? Voor aanmelden of meer informatie mail naar beach@vvswitch.nl