Beste Switch-ers,

Een paar edities Oliebollentoernooien terug, hebben we tegen een zitvolleybalteam gespeeld. Wil je daar meer van zien of meemaken, lees verder!!

Volleybalvereniging VOLLEER uit Leersum organiseert voor de 11e keer haar “Ed Roosen ” zitvolleybal toernooi in het eerste weekend van januari 2013.
Op vrijdagavond 4 januari speelt het nationale mannenteam van Nederland in De Binder om 20:00 uur een officiële wedstrijd tegen Celik 07, dat een aantal Bosnische internationals herbergt die goud op de Paralympics in Londen (2012) haalden. Het toernooi zelf zal zaterdag 5 januari van 10.00 tot 17.00 uur plaatsvinden in de sportzaal van Sport en Cultureel Centrum “De Binder”, Hoflaan 29 in Leersum. Op zondag 6 januari spelen de Nederlandse internationals opnieuw tegen Celik 07. Aanvang 11:00 uur.    Voor meer info zie: www.volleer.nl