Bij deze het trainingsschema voor de komende 8 weken. Ook dit jaar was het weer een hele puzzel om het trainingsschema in elkaar te passen. Na 21 oktober is een nieuw trainingsschema nodig i.v.m. zwangerschap van één van de trainers. Vanaf 28 oktober zijn we op zoek naar 2 (of 1) trainer(s) voor Dames 3. Mocht je interesse hebben, neem dan contact op met de TC (tc@vvswitch.nl). Bij deze willen wel alle trainers voor dit seizoen alvast bedanken voor hun inzet het komende jaar.

De TC levert geen coaches. Wil je graag dat je trainer ook coached, vraag dit dan zo snel mogelijk aan je trainer.

Op dit moment zijn we bezig met de laatste loodjes van de teamindeling. We hopen dat we na de training van maandag 3 september de laatste mensen een plekje kunnen aanbieden bij Switch. In de komende weken zal een TC contactpersoon bij jullie langs komen om even nader kennis te maken.