Er is eindelijk duidelijkheid over een nieuwe beachlocatie in Utrecht! Jean Paul de Jong heeft met zijn stichting “Klein Galgenwaard” onderdak gevonden in Zuilen. Bij de sporthal aldaar worden 4 beachvolleybalvelden gerealiseerd. Deze zullen door Stichting Volleybal Utrecht verhuurd gaan worden aan de Utrechtse verenigingen. We hebben inmiddels geregeld dat we vanaf 17 mei t/m medio augustus op de donderdagavonden deze velden tot onze beschikking hebben!
Zoals andere jaren gaan we weer werken met een contributiesysteem voor het zomerbeachen om de kosten te dekken. Voor 30 euro kun je de hele zomer elke donderdagavond in Zuilen terecht! De komende trainingen komen we langs met inschrijflijsten, je kunt ook een mailtje sturen naar beach@vvswitch.nl. Doe dit zo snel mogelijk, zodat we tijdig weten of we voldoende deelnemers hebben. Voor losse deelname per avond gaan we 5 euro in rekening brengen. Meer informatie volgt!