Donderdag 27 september 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 1 Vives DS 1 3BD-HB Maarten Beer Bart Sigger H5 + SR’s van D4
19:30 Switch DS 3 SURFspot.nl – USV Protos DS 4 D1H-KA Ruud Govers  
19:30 Switch DS 2 Vives DS 3 D1G-JB Maayke Zoethout  
19:30 Switch DS 6 Limes DS 8 D4M-KI Ellen Meilink  
21:30 Switch DM 1 VTC Woerden DM 1 DMB-CE Stephan van der Feest  
21:30 Switch HS 1 VVV Delta HS 1 HPC-IC Vianne Koning Ilsa de Jong
21:30 Switch HS 3 VTC Woerden HS 2 H1H-JB Rolf Schellenberger  
21:30 Switch HS 2 USV Protos HS 3 HPD-KA Emma van Zoest Alex Boss

Donderdag 4 oktober 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 5 VCV HS 4 H3S-KL Joris Hoelbeek   D2 + SR’s van H6
19:30 Switch DS 4 Irene DS 4 D2N-KL Geert van der Veen  
19:30 Switch DS 5 De Valk DS 1 D2M-KL Harrald Spooren  
19:30 Switch HS 2 Timios HS 1 HPD-KL Nick van den Eijnden Dennis Pekelder
21:30 Switch DM 1 VSTS DM 2 DMB-CD Judith Ballemans  
21:30 Switch DS 6 De Valk DS 3 D4M-KL Paul Bolks  
21:30 Switch HS 4 Cratos HS 2 H3Q-KL Thijs-jan Veldhuizen  
21:30 Switch DS 3 Irene DS 3 D1H-KL Anniek Mulder  

Donderdag 18 oktober 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 5 Volleer HS 2 H3S-KI Kim Vernooij   D6 + SR’s van DM
19:30 Switch HS 3 Irene HS 2 H1H-JL Jacqueline de Wit  
19:30 Switch DS 3 Volleer DS 1 D1H-KI Loeka Custers  
19:30 Switch HS 2 Dosko HS 1 HPD-KI Daphne Bakker Emma van Zoest
21:30 Switch DS 2 Irene DS 2 D1G-JL Suzanne van Leersum  
21:30 Switch DS 5 Limes DS 4 D2M-KI Eline Kramer  
21:30 Switch HS 4 Bevoc HS 1 H3Q-KI Rianne Hop  
21:30 Switch DS 4 Volleer DS 2 D2N-KI Freeke Porte  

Donderdag 25 oktober 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 4 Majella DS 3 D2N-KG Marlien Hammink   H1 + SR’s van D3
19:30 Switch HS 6 Univé-LVV HS 1 H4J-JK Marjolein van der Sterren  
19:30 Switch DS 6 Vives DS 8 D4M-KB Charlotte Waskowsky  
19:30 Switch HS 4 VSTS HS 2 H3Q-KE Maaike Swinkels  
21:30 Switch HS 3 Cratos HS 1 H1H-JK Iris Kramer  
21:30 Switch DS 2 USV Protos DS 5 D1G-JK Dana Craciun  
21:30 Switch DS 5 Taurus DS 4 D2M-KE Wieke van Vuuren  
21:30 Switch DS 1 GSC Haaglanden DS 1 3BD-HI Dennis Pekelder Alex Boss

Donderdag 8 november 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 1 ZVH DS 1 3BD-HJ Nevobo   D4 + SR’s van D2
19:30 Switch HS 4 UVV/Sphynx HS 2 H3Q-KD Fieke Cobelens  
19:30 Switch DS 6 DOS DS 3 D4M-KG Jenycke van der Maten  
19:30 Switch HS 2 Majella HS 1 HPD-KG Nevobo  
21:30 Switch DM 1 Shot DM 1 DMB-CB Savannah van Dijk  
21:30 Switch HS 3 Tovo HS 1 H1H-JH Celine Overbeeke  
21:30 Switch HS 6 VCH HS 3 H4J-JI-2 Karin van der Hurk  
21:30 Switch HS 1 Taurus HS 4 HPC-IL Nevobo  

Donderdag 22 november 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 1 VV Utrecht DS 3 3BD-HL Nevobo   H5 + SR’s van D5
19:30 Switch HS 3 Forza Hoogland HS 2 H1H-JF Stefan van der Feest  
19:30 Switch DS 2 Shot DS 2 D1G-JF Sabrina Pollastro  
19:30          
21:30 Switch HS 4 VSTS HS 2 H3Q-KE-2 Eric te Brake  
21:30 Switch DS 3 VV Utrecht DS 9 D1H-KE Lisette Engelberts  
21:30 Switch HS 1 VCS HS 1 HPC-IG Nevobo  
21:30 Switch DS 4 VV Utrecht DS 10 D2N-KE Thijs-jan Veldhuizen  

Zaterdag 1 december 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
13:00 Switch HS 1 ZVH HS 2 HPC-IJ Nevobo   D2
13:00 Switch HS 6 DOS HS 3 H4J-JB Lizzy Butink  
13:00 Switch DS 5 USV Protos DS 6 D2M-KA Anniek Mulder  
13:00 Switch HS 3 VollinGo HS 4 H1H-JD Judith Ballemans  
15:00 Switch HS 2 VSTS HS 1 HPD-KE Nevobo   H3
15:00 Switch HS 4 USV Protos HS 5 H3Q-KA Cornelis Huizinga  
15:00 Switch DS 4 USV Protos DS 7 D2N-KA Martijn Huttenhuis  
15:00 Switch DS 3 Go’97 DS 1 D1H-KG Remon te Veldhuis  
17:00 Switch DS 1 Studentfiets – USV Protos DS 1 3BD-HK Nevobo   DM
17:00 Switch HS 5 Go’97 HS 1 H3S-KA Nikkie Aarts  
17:00 Switch DS 2 Limes DS 2 D1G-JH Susanne van Leersum  
17:00 Switch DS 6 VV Utrecht DS 13 D4M-KE Marieke Vis  

Donderdag 13 december 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 5 Boni DS 2 D2M-KC Mark Westerbeek   H6 + SR’s van H3
19:30 Switch DS 3 Switch Hooglanderveen DS 1 D1H-KC Leon van wijk  
19:30 Switch HS 2 VollinGo HS 1 HPD-KC Nevobo  
19:30          
21:30 Switch DS 6 Werkhoven DS 2 D4M-KC Jeroen Vromen  
21:30 Switch HS 1 VV Utrecht HS 5 HPC-IE Nevobo  
21:30 Switch DS 2 VV Utrecht DS 8 D1G-JD Stijn Kieft  
21:30 Switch DS 4 Boni DS 3 D2N-KC Geert van der Veen  

Donderdag 20 december 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30           H2 + SR’s van H4
19:30 Switch HS 1 SKC HS 1 HPC-IA Nevobo  
19:30 Switch DS 5 Servia DS 1 D2M-KF Almer de Swaaf  
19:30 Switch HS 5 Enervo HS 3 H3S-KH Jasper Beimans  
21:30 Switch HS 6 Servia HS 4 H4J-JG Alex Drapers  
21:30 Switch DS 6 Servylo DS 4 D4M-KA Ronald Crombag  
21:30 Switch DS 1 NVC DS 1 3BD-HA Nevobo  
21:30 Switch DS 3 VCV DS 2 D1H-KD Michiel Verhaar  

Donderdag 17 januari 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 1 Kratos ’08 DS 1 3BD-HC Nevobo   DM + SR’s van H4
19:30 Switch DS 6 Majella DS 6 D4M-KH Nikki Aarts  
19:30 Switch HS 3 VCV HS 3 H1H-JA Stefan Emond  
19:30          
21:30 Switch DS 2 AMVJ-Martinus DS 1 D1G-JA Rianne Hop  
21:30 Switch HS 1 Kalinko HS 1 HPC-IB Nevobo  
21:30 Switch HS 6 Servylo HS 3 H4J-JA Jasper Beimans  
21:30          

Maandag 22 januari 2018

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 6 Serve’72 HS 1 H4J-JC      

Donderdag 24 januari 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 4 DVC HS 1 H3Q-KH Thijs-jan Veldhuizen   D1 + SR’s van H3
19:30 Switch DS 3 VOC-Maarssen DS 1 D1H-KJ Martijn Huttenhuis  
19:30 Switch DS 4 Tovo DS 5 D2N-KJ Stijn Kieft  
19:30 Switch DS 5 Bourgondië DS 1 D2M-KJ Mark Westerbeek  
21:30 Switch DM 1 VTC Woerden DM 1 DMB-CE-2 Leon van Wijk  
21:30 Switch DS 6 VOC-Maarssen DS 4 D4M-KJ Jan Veenstra  
21:30 Switch HS 5 Volleer HS 3 H3S-KJ Erik Tillema  
21:30 Switch HS 2 VOC-Maarssen HS 1 HPD-KJ Nevobo  

Donderdag 7 februari 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 3 Volleer HS 1 H1H-JI Alex Drapers   H4 + SR’s van D6
19:30 Switch DS 2 Tovo DS 2 D1G-JI Almer de Swaaf  
19:30 Switch DS 3 Enervo DS 1 D1H-KH Stefan Emond  
19:30 Switch HS 6 VCH HS 3 H4J-JI Heleen Rosken  
21:30 Switch DS 5 Tovo DS 3 D2M-KH Jacqueline de Wit  
21:30 Switch HS 2 Enervo HS 1 HPD-KH Nevobo  
21:30 Switch DS 4 Enervo DS 2 D2N-KH Frits Flesch  
21:30 Switch HS 5 Tovo HS 4 H3S-KG Martine van Doornmalen  

Donderdag 21 februari 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch HS 1 Aspasia HS 1 HPC-IK Nevobo   D3 + SR’s van D2
19:30 Switch HS 5 UVV/Sphynx HS 3 H3S-KD Lizzy Butink  
19:30 Switch DS 6 UVV/Sphynx DS 5 D4M-KD Jenycke van der Maten  
19:30 Switch DS 4 VCV DS 4 D2N-KF Anita Steinman  
21:30 Switch DM 1 De Valk DM 1 DMB-CA Anke Nicolai  
21:30 Switch HS 4 Jupiter HS 2 H3Q-KF-2 Maaike Swinkels  
21:30 Switch DS 1 Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 3BD-HD Nevobo  
21:30 Switch DS 5 Majella DS 2 D2M-KG Anniek Mulder  

Donderdag 7 maart 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DM 1 Shot DM 1 DMB-CB-2 Sabrina Pollastro   D5 + SR’s van H6
19:30 Switch HS 1 Gemini-Kangeroes HS 2 HPC-IH Nevobo  
19:30 Switch DS 2 Bevoc DS 1 D1G-JG Marloes Ijff  
19:30 Switch HS 3 Servia HS 2 H1H-JG Harrald Spooren  
21:30 Switch DS 3 Forza Hoogland DS 3 D1H-KF Lisette Engelberts  
21:30 Switch HS 5 VTC Woerden HS 5 H3S-KF Johan van Ingen  
21:30 Switch HS 2 Taurus HS 3 HPD-KF Nevobo  
21:30 Switch DS 6 Jupiter DS 5 D4M-KF Paul Bolks  

Donderdag 14 maart 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DM 1 De Valk DM 1 DMB-CA-2 Marloes Ijff   H3 + SR’s van D5
19:30 Switch HS 6 Univé-LVV HS 1 H4J-JK-2 Ilona Witte  
19:30 Switch HS 5 Vives HS 6 H3S-KB Petra Slabbers  
19:30 Switch HS 4 Jupiter HS 2 H3Q-KF Cornelis Huizinga  

Donderdag 21 maart 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 5 VCV DS 3 D2M-KD Rolf Schellenberger   D3 + SR’s van H5
19:30 Switch HS 1 Zovoc HS 1 HPC-IF Nevobo  
19:30 Switch DM 1 GSC Haaglanden DM 1 DMB-CF Thijs-jan Veldhuizen  
19:30 Switch HS 2 VV Utrecht HS 4 HPD-KD Nevobo  
21:30 Switch HS 3 VV Utrecht HS 6 H1H-JE Stephan van de Feest  
21:30 Switch DS 1 Velo DS 1 3BD-HG Nevobo  
21:30 Switch DS 4 UVV/Sphynx DS 1 D2N-KD Wieke van Vuuren  
21:30 Switch DS 2 VV Utrecht DS 6 D1G-JE Iris Kramer  

Donderdag 28 maart 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
21:30 Switch DS 1 VSTS DS 1 3BD-HF Nevobo    
19:30 Switch DS 4 VC Houten DS 1 1D2N-KB Frits Flesch    

Donderdag 11 april 2019

Tijd Team thuis Team uit Code Scheidsrechter Zaalwacht
19:30 Switch DS 1 Bende Services Thor DS 2 3BD-HE Nevobo   D6 + SR’s van D4
19:30 Switch HS 6 Serve’72 HS 1 H4J-JC Robin Leinarts  
19:30 Switch DS 2 Taurus DS 3 D1G-JC Savannah van Dijk  
19:30 Switch DS 3 Cito DS 1 D1H-KB Celine Overbeeke  
21:30 Switch HS 3 Taurus HS 5 H1H-JC Renate Gommer  
21:30 Switch DS 5 VollinGo DS 6 D2M-KB Tessa Buikema  
21:30 Switch HS 1 Thor HS 1 HPC-ID Nevobo  
21:30 Switch HS 2 VCV HS 2 HPD-KB Nevobo